(Προς Πώληση) Κατοικία Διαμέρισμα || Αθήνα Κέντρο/Αθήνα - 65 τ.μ, 2 Υ/Δ, 150.000€

Χαρακτηριστικά

Περιοχή Αθήνα (Δ. Αθηναίων)
Υποπεριοχή Μεταξουργείο
Κοντά σε True,Μεταξουργείο
Κατηγορία Κατοικίες
Τύπος Διαμέρισμα
Τιμή 150.000€
Εμβαδόν (τ.μ.) 65
Τιμή/τ.μ. 2.308€
Υ/Δ 2
Μπάνια 1
Όροφος 1ος
Έτος Κατασκευής 2005
Τ.μ. Οικοπέδου
Θέα Καλή
Κατάσταση Καταπληκτική
Parkings
Θέρμανση Αυτόνομη - Αέριο
Επίπεδα 1
e-agents ID 1894770
Κωδικός 49774

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Κλιματισμός Διαμπερές Προσόψεως Ηλιακός Τέντες Πόρτα Ασφαλείας Συναγερμός Βεράντες Φωτεινό Καλωδιακή Τηλεόραση Για Φοιτητές Κατάλληλο για επαγγελματική χρήση Ασανσέρ Επιτρέπονται Κατοικίδια Διπλά Τζάμια Νυχτερινό ρεύμα Σίτες Νομι/μένος Ημιυπαίθριος Metro
 

Περιγραφή

Αθήνα, Μεταξουργείο, Διαμέρισμα Προς Πώληση, 65 τ.μ., Κατάσταση: Καταπληκτική, Όροφος: 1ος, 1 Επίπεδο/α, 2 Υ/Δ 1 Κουζίνα/ες, 1 Μπάνιο/α, Θέρμανση: Αυτόνομη - Φυσικό Αέριο, Θέα: Καλή, Έτος κατασκευής: 2005, Ενεργειακό Πιστοποιητικό: Δ, Δάπεδα: Πλακάκια, Kουφώματα: Αλουμινίου, Χαρακτηριστικά: Ασανσέρ, Πόρτα Ασφαλείας, Συναγερμός, Νυχτερινό ρεύμα, Καλωδιακή Τηλεόραση, Διπλά Τζάμια, Σίτες, Τέντες, Βεράντες, Επιτρέπονται Κατοικίδια, Metro, Επενδυτικό, Διαμπερές, Προσόψεως, Φωτεινό, Κλιματισμός, Ηλιακός, Για Φοιτητές, Κατάλληλο για επαγγελματική χρήση, Κοντά σε: Μεταξουργείο, Τιμή: 150.000€. Master Ηome Real Estate, Τηλ. Επικοινωνίας: 2103803064-061-062, email: masterhome.sales@gmail.com

Χάρτης

 

Σημεία Ενδιαφέροντος

Κοντά σε: Μεταξουργείο

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 12 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 12 Μαϊ, 2026
Συνολικές επισκέψεις: 

Socialize it

 

Δείτε ακόμα

Αθήνα - 71τμ.

165.000 €

Δείτε ακόμα

Αθήνα - 70τμ.

138.000 €

Δείτε ακόμα

Αθήνα - 70τμ.

105.000 €

Με Ενδιαφέρει το ακίνητο
*
*
Εισάγετε τον κωδικό
Συμπληρώστε την φόρμα και πατήστε αποστολή. Τα πεδία με * είναι υποχρεωτικά
Ενεργειακό Πιστοποιητικό
Κατηγορία D
Υπολογισμός Δανείου
Συμπληρώστε το Επιτόκιο (χωρίς το σύμβολο %} και τη Διάρκεια αποπληρωμής σε έτη. Αν επιθυμείτε μπορείτε να αλλάξετε και το ποσό
Νόμισμα

2103803064, 2103803061-62
2103809761
info@masterhome.gr

Χαρακτηριστικά

Έτος Κατασκευής: 2005 Τ.μ. Οικοπέδου: Θέα: Καλή Κατάσταση: Καταπληκτική Parkings: Θέρμανση: Αυτόνομη - Αέριο Επίπεδα: 1 Κοντά σε: Μεταξουργείο
Περιοχή: Αθήνα (Δ. Αθηναίων) Υποπεριοχή: Μεταξουργείο
Κατηγορία: Κατοικίες Τύπος: Διαμέρισμα
Τιμή: 150.000€ Εμβαδόν (τ.μ.): 65
Τιμή/τ.μ. 2.308€ Υ/Δ: 2
Μπάνια: 1 Όροφος: 1ος
Κωδικός: 49774

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

 

Περιγραφή

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 12 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 12 Μαϊ, 2026
Συνολικές επισκέψεις:
Loading...