(Προς Πώληση) Κατοικία Διαμέρισμα || Αθήνα Νότια/Άγιος Δημήτριος - 53 τ.μ, 1 Υ/Δ, 132.000€

Χαρακτηριστικά

Περιοχή Άγιος Δημήτριος (Δ. Αγ. Δημητρίου)
Υποπεριοχή Κέντρο
Κατηγορία Κατοικίες
Τύπος Διαμέρισμα
Τιμή 132.000€
Εμβαδόν (τ.μ.) 53
Τιμή/τ.μ. 2.491€
Υ/Δ 1
Μπάνια 1
Όροφος Ισόγειο
Έτος Κατασκευής 1979
Τ.μ. Οικοπέδου
Θέα Καλή
Κατάσταση Ανακαινισμένο
Parkings
Θέρμανση Αυτόνομη
Επίπεδα 1
e-agents ID 1895023
Κωδικός 49783

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Κλιματισμός Χωρίς Κοινόχρηστα Διαμπερές Προσόψεως Εσωτερικό Τέντες Βεράντες Φωτεινό Καλωδιακή Τηλεόραση Για Φοιτητές Κατάλληλο για επαγγελματική χρήση Κήπος Ανακαινισμένο Επιτρέπονται Κατοικίδια Διπλά Τζάμια Νυχτερινό ρεύμα Νομι/μένος Ημιυπαίθριος
 

Περιγραφή

Άγιος Δημήτριος, Κέντρο, Διαμέρισμα Προς Πώληση, 53 τ.μ., Κατάσταση: Ανακαινισμένο, Όροφος: Ισόγειο, 1 Επίπεδο/α, 1 Υ/Δ 1 Κουζίνα/ες, 1 Μπάνιο/α, Θέρμανση: Αυτόνομη - Ρεύμα, Θέα: κήπος, Έτος κατασκευής: 1979, Ενεργειακό Πιστοποιητικό: Γ, Δάπεδα: Πλακάκια, Kουφώματα: Αλουμινίου, Χαρακτηριστικά: Νυχτερινό ρεύμα, Καλωδιακή Τηλεόραση, Ηλ. Συσκευές, Διπλά Τζάμια, Τέντες, Βεράντες, Επιτρέπονται Κατοικίδια, Χωρίς Κοινόχρηστα, Επενδυτικό, Διαμπερές, Προσόψεως, Εσωτερικό, Φωτεινό, Κλιματισμός, Κήπος, Ανακαινισμένο, Για Φοιτητές, Κατάλληλο για επαγγελματική χρήση, Τιμή: 132.000€. Master Ηome Real Estate, Τηλ. Επικοινωνίας: 2103803064-061-062, email: masterhome.sales@gmail.com

Χάρτης

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 13 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 13 Μαϊ, 2026
Συνολικές επισκέψεις: 

Socialize it

 

Δείτε ακόμα

Άγιος Δημήτριος - 44τμ.

130.000 €

Με Ενδιαφέρει το ακίνητο
*
*
Εισάγετε τον κωδικό
Συμπληρώστε την φόρμα και πατήστε αποστολή. Τα πεδία με * είναι υποχρεωτικά
Ενεργειακό Πιστοποιητικό
Κατηγορία C
Υπολογισμός Δανείου
Συμπληρώστε το Επιτόκιο (χωρίς το σύμβολο %} και τη Διάρκεια αποπληρωμής σε έτη. Αν επιθυμείτε μπορείτε να αλλάξετε και το ποσό
Νόμισμα

2103803064, 2103803061-62
2103809761
info@masterhome.gr

Χαρακτηριστικά

Έτος Κατασκευής: 1979 Τ.μ. Οικοπέδου: Θέα: Καλή Κατάσταση: Ανακαινισμένο Parkings: Θέρμανση: Αυτόνομη Επίπεδα: 1
Περιοχή: Άγιος Δημήτριος (Δ. Αγ. Δημητρίου) Υποπεριοχή: Κέντρο
Κατηγορία: Κατοικίες Τύπος: Διαμέρισμα
Τιμή: 132.000€ Εμβαδόν (τ.μ.): 53
Τιμή/τ.μ. 2.491€ Υ/Δ: 1
Μπάνια: 1 Όροφος: Ισόγειο
Κωδικός: 49783

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

 

Περιγραφή

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 13 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 13 Μαϊ, 2026
Συνολικές επισκέψεις:
Loading...