(Προς Πώληση) Κατοικία Διαμέρισμα || Αθήνα Κέντρο/Ηλιούπολη - 48 τ.μ, 1 Υ/Δ, 130.000€

Χαρακτηριστικά

Περιοχή Ηλιούπολη (Δ. Ηλιούπολης)
Υποπεριοχή Κάτω Ηλιούπολη
Κατηγορία Κατοικίες
Τύπος Διαμέρισμα
Τιμή 130.000€
Εμβαδόν (τ.μ.) 48
Τιμή/τ.μ. 2.708€
Υ/Δ 1
Μπάνια 1
Όροφος 4ος
Έτος Κατασκευής 1970
Τ.μ. Οικοπέδου 315
Θέα Απεριόριστη
Κατάσταση Καλή
Parkings
Θέρμανση Κεντρική
Επίπεδα 1
e-agents ID 1895350
Κωδικός 49810

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Κλιματισμός Ρετιρέ Διαμπερές Προσόψεως Τέντες Βεράντες Φωτεινό Κατάλληλο για επαγγελματική χρήση Ασανσέρ Επιτρέπονται Κατοικίδια Νομι/μένος Ημιυπαίθριος
 

Περιγραφή

Ηλιούπολη, Κάτω Ηλιούπολη, Διαμέρισμα Προς Πώληση, 48 τ.μ., Σε οικόπεδο 315 τ.μ., Κατάσταση: Καλή, Όροφος: 4ος, 1 Επίπεδο/α, 1 Υ/Δ 1 Κουζίνα/ες, 1 Μπάνιο/α, Θέρμανση: Κεντρική - Πετρέλαιο, Θέα: Απεριόριστη, Έτος κατασκευής: 1970, Ενεργειακό Πιστοποιητικό: Ζ, Δάπεδα: Μωσαϊκό + Πατώματα, Kουφώματα: Ξύλινα, Χαρακτηριστικά: Ασανσέρ, Τέντες, Βεράντες, Επιτρέπονται Κατοικίδια, Επενδυτικό, Ρετιρέ, Διαμπερές, Προσόψεως, Φωτεινό, Κλιματισμός, Κατάλληλο για επαγγελματική χρήση, Τιμή: 130.000€. Master Ηome Real Estate, Τηλ. Επικοινωνίας: 2103803064-061-062, email: masterhome.sales@gmail.com

Χάρτης

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 15 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 15 Μαϊ, 2026
Συνολικές επισκέψεις: 

Socialize it

 

Με Ενδιαφέρει το ακίνητο
*
*
Εισάγετε τον κωδικό
Συμπληρώστε την φόρμα και πατήστε αποστολή. Τα πεδία με * είναι υποχρεωτικά
Ενεργειακό Πιστοποιητικό
Κατηγορία F
Υπολογισμός Δανείου
Συμπληρώστε το Επιτόκιο (χωρίς το σύμβολο %} και τη Διάρκεια αποπληρωμής σε έτη. Αν επιθυμείτε μπορείτε να αλλάξετε και το ποσό
Νόμισμα

2103803064, 2103803061-62
2103809761
info@masterhome.gr

Χαρακτηριστικά

Έτος Κατασκευής: 1970 Τ.μ. Οικοπέδου: 315 Θέα: Απεριόριστη Κατάσταση: Καλή Parkings: Θέρμανση: Κεντρική Επίπεδα: 1
Περιοχή: Ηλιούπολη (Δ. Ηλιούπολης) Υποπεριοχή: Κάτω Ηλιούπολη
Κατηγορία: Κατοικίες Τύπος: Διαμέρισμα
Τιμή: 130.000€ Εμβαδόν (τ.μ.): 48
Τιμή/τ.μ. 2.708€ Υ/Δ: 1
Μπάνια: 1 Όροφος: 4ος
Κωδικός: 49810

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

 

Περιγραφή

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 15 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 15 Μαϊ, 2026
Συνολικές επισκέψεις:
Loading...