(Προς Πώληση) Κατοικία Διαμέρισμα || Αθήνα Κέντρο/Δάφνη - 100 τ.μ, 2 Υ/Δ, 290.000€

Χαρακτηριστικά

Περιοχή Δάφνη (Δ. Δάφνης-Υμηττού)
Υποπεριοχή
Κατηγορία Κατοικίες
Τύπος Διαμέρισμα
Τιμή 290.000€
Εμβαδόν (τ.μ.) 100
Τιμή/τ.μ. 2.900€
Υ/Δ 2
Μπάνια 1
Όροφος 2ος
Έτος Κατασκευής 2004
Τ.μ. Οικοπέδου 200
Θέα Αστικό τοπίο
Κατάσταση Πολύ καλή
Parkings 2
Θέρμανση Αυτόνομη - Αέριο
Επίπεδα 1
e-agents ID 1895986
Κωδικός 49830

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Αποθήκη Κλιματισμός Διαμπερές Προσόψεως Ηλιακός Πόρτα Ασφαλείας Βεράντες Φωτεινό Επιπλωμένο Κατάλληλο για επαγγελματική χρήση Ανακαινισμένο Επιτρέπονται Κατοικίδια Διπλά Τζάμια Νομι/μένος Ημιυπαίθριος Metro
 

Περιγραφή

Δάφνη, Διαμέρισμα Προς Πώληση, 100 τ.μ., Σε οικόπεδο 200 τ.μ., Κατάσταση: Πολύ καλή, Όροφος: 2ος, 1 Επίπεδο/α, 2 Υ/Δ 1 Κουζίνα/ες, 1 Μπάνιο/α, Θέρμανση: Αυτόνομη - Φυσικό Αέριο, Θέα: Αστικό τοπίο, Έτος κατασκευής: 2004, Ενεργειακό Πιστοποιητικό: Γ, 2 θέση/εις στάθμευσης, Δάπεδα: Πλακάκια, Kουφώματα: Αλουμινίου, Χαρακτηριστικά: Πόρτα Ασφαλείας, Αποθήκη, Ηλ. Συσκευές, Διπλά Τζάμια, Βεράντες, Επιτρέπονται Κατοικίδια, Metro, Επενδυτικό, Επιπλωμένο, Διαμπερές, Προσόψεως, Φωτεινό, Κλιματισμός, Ηλιακός, Ανακαινισμένο, Κατάλληλο για επαγγελματική χρήση, Τιμή: 290.000€. Master Ηome Real Estate, Τηλ. Επικοινωνίας: 2103803064-061-062, email: masterhome.sales@gmail.com

Χάρτης

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 18 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 18 Μαϊ, 2026
Συνολικές επισκέψεις: 

Socialize it

 

Δείτε ακόμα

Δάφνη - 102τμ.

230.000 €

Δείτε ακόμα

Δάφνη - 126τμ.

260.000 €

Δείτε ακόμα

Δάφνη - 82τμ.

240.000 €

Με Ενδιαφέρει το ακίνητο
*
*
Εισάγετε τον κωδικό
Συμπληρώστε την φόρμα και πατήστε αποστολή. Τα πεδία με * είναι υποχρεωτικά
Ενεργειακό Πιστοποιητικό
Κατηγορία C
Υπολογισμός Δανείου
Συμπληρώστε το Επιτόκιο (χωρίς το σύμβολο %} και τη Διάρκεια αποπληρωμής σε έτη. Αν επιθυμείτε μπορείτε να αλλάξετε και το ποσό
Νόμισμα

2103803064, 2103803061-62
2103809761
info@masterhome.gr

Χαρακτηριστικά

Έτος Κατασκευής: 2004 Τ.μ. Οικοπέδου: 200 Θέα: Αστικό τοπίο Κατάσταση: Πολύ καλή Parkings: 2 Θέρμανση: Αυτόνομη - Αέριο Επίπεδα: 1
Περιοχή: Δάφνη (Δ. Δάφνης-Υμηττού) Υποπεριοχή:
Κατηγορία: Κατοικίες Τύπος: Διαμέρισμα
Τιμή: 290.000€ Εμβαδόν (τ.μ.): 100
Τιμή/τ.μ. 2.900€ Υ/Δ: 2
Μπάνια: 1 Όροφος: 2ος
Κωδικός: 49830

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

 

Περιγραφή

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 18 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 18 Μαϊ, 2026
Συνολικές επισκέψεις:
Loading...