(Προς Πώληση) Κατοικία Διαμέρισμα || Αθήνα Νότια/Νέα Σμύρνη - 71 τ.μ, 2 Υ/Δ, 159.000€

Χαρακτηριστικά

Περιοχή Νέα Σμύρνη (Δ. Νέας Σμύρνης)
Υποπεριοχή Άγιος Σώστης
Κατηγορία Κατοικίες
Τύπος Διαμέρισμα
Τιμή 159.000€
Εμβαδόν (τ.μ.) 71
Τιμή/τ.μ. 2.239€
Υ/Δ 2
Μπάνια 1
Όροφος 1ος
Έτος Κατασκευής 1967
Τ.μ. Οικοπέδου
Θέα Μπροστά σε Πάρκο
Κατάσταση Καλή
Parkings
Θέρμανση Αυτόνομη
Επίπεδα 1
e-agents ID 1896460
Κωδικός 49864

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Διαμπερές Γωνιακό Τέντες Φωτεινό Κατάλληλο για επαγγελματική χρήση Επιτρέπονται Κατοικίδια Νομι/μένος Ημιυπαίθριος
 

Περιγραφή

Νέα Σμύρνη, Άγιος Σώστης, Διαμέρισμα Προς Πώληση, 71 τ.μ., Κατάσταση: Καλή, Όροφος: 1ος, 1 Επίπεδο/α, 2 Υ/Δ 1 Κουζίνα/ες, 1 Μπάνιο/α, Θέρμανση: Αυτόνομη - Πετρέλαιο, Θέα: Μπροστά σε Πάρκο, Έτος κατασκευής: 1967, Ενεργειακό Πιστοποιητικό: Η, Δάπεδα: Μωσαϊκό + Πατώματα, Kουφώματα: Ξύλινα, Χαρακτηριστικά: Τέντες, Επιτρέπονται Κατοικίδια, Επενδυτικό, Διαμπερές, Φωτεινό, Γωνιακό, Κατάλληλο για επαγγελματική χρήση, Τιμή: 159.000€. Master Ηome Real Estate, Τηλ. Επικοινωνίας: 2103803064-061-062, email: masterhome.sales@gmail.com

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 20 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 18 Μαϊ, 2026
Συνολικές επισκέψεις: 

Socialize it

 

Δείτε ακόμα

Νέα Σμύρνη - 87τμ.

180.000 €

Δείτε ακόμα

Νέα Σμύρνη - 60τμ.

150.000 €

Με Ενδιαφέρει το ακίνητο
*
*
Εισάγετε τον κωδικό
Συμπληρώστε την φόρμα και πατήστε αποστολή. Τα πεδία με * είναι υποχρεωτικά
Ενεργειακό Πιστοποιητικό
Κατηγορία G
Υπολογισμός Δανείου
Συμπληρώστε το Επιτόκιο (χωρίς το σύμβολο %} και τη Διάρκεια αποπληρωμής σε έτη. Αν επιθυμείτε μπορείτε να αλλάξετε και το ποσό
Νόμισμα

2103803064, 2103803061-62
2103809761
info@masterhome.gr

Χαρακτηριστικά

Έτος Κατασκευής: 1967 Τ.μ. Οικοπέδου: Θέα: Μπροστά σε Πάρκο Κατάσταση: Καλή Parkings: Θέρμανση: Αυτόνομη Επίπεδα: 1
Περιοχή: Νέα Σμύρνη (Δ. Νέας Σμύρνης) Υποπεριοχή: Άγιος Σώστης
Κατηγορία: Κατοικίες Τύπος: Διαμέρισμα
Τιμή: 159.000€ Εμβαδόν (τ.μ.): 71
Τιμή/τ.μ. 2.239€ Υ/Δ: 2
Μπάνια: 1 Όροφος: 1ος
Κωδικός: 49864

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

 

Περιγραφή

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 20 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 18 Μαϊ, 2026
Συνολικές επισκέψεις:
Loading...